Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Další zásilka Osobních náramků bude z Indonésie odcházet na konci dubna 2022. Těším se na krásné tvoření, Vvv.

Kolekce Moje ZDRAVÍ

Přelaďte na jinou frekvenci!

Poslední dny jsou plné všeho… A tím tento popis končím, protože jsem přesvědčena, že se musíme přeladit jinam!

 

Na lásku, na víru ve vlastní zdraví, v samoléčivé schopnosti našeho těla v naši sílu a energii, která nás může provázet, ať se děje cokoli.

 

Jsem přesvědčena, že svou vibrací ovlivníme nejen sebe, ale i lidi okolo nás. A protože vnímám, že si tato doba žádá naši pozornost na “dobru”, vytvořila jsem k tomu náramek, který Vám toto vědomí bude připomínat. Vědomí toho, že naše těla jsou silná, vědomí lásky, soucitu a ohleduplnosti, jenž jsou ctnostnými vlastnostmi, které dřímají v našich nitrech.

 

Každý v nás má na výběr, protože v každou vteřinu svého života se můžeme rozhodnout, jaký bude náš pohled na vlastní bytí. A každý náš postoj má tu moc stvořit v našich životech takovou realitu, kterou si přejeme.

 

Podívejte jak silná je naše mysl, umí stavět domy i létat do vesmíru. Vše je živeno “myšlenkou” a já jsem přesvědčena, že tyto naše myšlenky vznikají takové, jakou jim dá energii naše srdce.

Dovolte, abych Vám představila svou cestu, kterou lidem chci pomoci k tomu, aby si vědomí vlastní síly, víry a schopností uvědomovali. Ano, jsou jimi náramky ZDRAVÍ, sestavené z Lávových kamenů, v každém z nich je některý další tak aby ladil našim očím.

 

O Lávě se píše mnohé, ale jak dobře víte “co se píše” pro mě nikdy nebylo při volbě KOMPONENTŮ podstatné. Zaujalo mě však, že vždy když jsem tento kámen ukázala lidem, které jsem na svých cestách po světě potkala, zajímal je. Zaujal člověka na Mentawajských ostrovech, o kterém bych řekla, že je “šamanem” a kouzelníkem. Přitáhl vždy pozornost lidí prostých, učených, skromných, movitých - vždy byl pro ně něčím výjimečným…

 

I já jsem tu výjimečnost spatřovala, ale pro jeho temnou barvu jsem po něm sahala zřídkakdy.

Už několik dní mě provázela myšlenka tyto náramky svořit a tak jsem po něm zcela intuitivně sáhla a vytvořila jednu kombinaci v tónu, který zaujme naši pozornost a druhou v tónech Přírody. Také jsem volila komponenty tak, aby byl náramek svou cenou dostupný každému.

Není to však náramek, který Vás "vyléčí", udrží Vaše zdraví nebo zajistí Vaši transformaci. Jste to Vy sami, kdo máte takovou moc! A mě bude velkou ctí, když Vám jeho přítomnost vždy připomene, že jste to jen Vy, kdo máte tu moc se vždy rozhodnout, kterým směrem se bude ubírat Váš život i Vaše myšlenky.

S láskou, Vvv

1BCDECD0 BD6E 4D34 B4AE 6389DF83A88F
Akce Novinka Tip
450 Kč

Každý z nás máme moc tvořit! I za největším domem světa, lety do vesmíru... Za vším je naše mocná myšlenka. Přítomnost náramku je připomenutí, že v každé chvíli se můžete...

Kód: 92
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení