Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Další zásilka Osobních náramků bude z Indonésie odcházet na konci dubna 2022. Těším se na krásné tvoření, Vvv.
Neohodnoceno

NÁRAMEK ZDRAVÍ je moje volba

Každý z nás máme moc tvořit! I za největším domem světa, lety do vesmíru... Za vším je naše mocná myšlenka. Přítomnost náramku je připomenutí, že v každé chvíli se můžete rozhodnout - zvolit si svůj pohled na svět! V každém "teď" má každý z nás nekonečně mnoho variant možností, kudy se jeho život bude ubírat a záleží vždy jen na nás a naší volbě! Náramek Vám také v každé chvíli svou přítomností a jemným pohlazením ukáže, že z jakéhokoli strachu můžeme vždy vědomě "přeladit" na frekvenci lásky. Náramek vytvořím přímo pro Vás až na základě Vaší objednávky - bude tedy velikostně přesně "sedět". Prosím do poznámky k objednávce mi napište velikost Vašeho zápěstí. Pokud budete chtít náramků více, tak i jména těch, pro které tvořím. K náramku totiž připisuji osobní vzkaz.

 
Skladem
Kód: 92
450 Kč

Jsou 2 varianty náramku:

Základem obou jsou Lávové kameny a stříbrný přívěsek.

 

1. RŮŽOVÝ (pro ženy)

- Lávový kámen 

- Růžové Tygří oko

- Swarovski komponent

- Hematit

- Stříbrný přívěsek Vvv

 

2. ZELENÝ (pro muže i ženy)

- Lávový kámen

- Jaspis

- Prehnit

- Stříbrný přívěsek

 

 Cena za náramek je za 1 kus v požadované velikosti. Náramek je balený v příjemně voňavém sáčku v doprovodu malého talismánku (medvídka) a lotosového kvítku (který si můžete uvázat na klíče nebo kam je Vám milé). Spolu s náramkem dostáváte i kartičku (kde píši použité kameny) a také s mým osobním vzkazem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení