V těchto dnech tvořím na ostrově Bali v Indonésii. Poslední zásilka náramků, které k Vám stihnout dorazit do Vánoc odchází 2. prosince 2022. Těším se na Vaše krásná zadání a prosím po vytvoření objednávky Vám přijde druhý mail, kde jsou všechny informace, které pro tvoření potřebuji (kdyby nedorazil - mrkněte do spamu nebo mi napište). Děkuji a těším se na tvoření, Vvv

Převlečení náramku

Protože Osobní náramky nesou ve Vašem životě záměr a Vaše přání vím, že o ně nechcete přijít a chcete jejich přítomnost zachovat.

Proto ráda Váš náramek, na němž se projevil "zub času" převléknu na novou nit, popřípadě vyměním některé komponenty, vždy tak, jak to cítím, aby byl náramek nejlepší pro Vás.

Říká se totiž, že náramek nás "opouští" ve chvíli, kdy už jej nepotřebujeme... a já jsem přesvědčena, že je to pravda. Zároveň však komponenty, s nimiž pracuji jsou tak nádherné, že je škoda takový náramek odložit, proto jej ráda převléknu. 

Mnoho lidí tuto možnost využít také pro změnu barvy nitě nebo výměně komponentů, které se opotřebují. 

Přestože kameny, jenž používám, stříbro i Swarovski komponenty jsou velmi kvalitní materiály, každodenní nošení i způsob zacházení s náramkem, vliv chemikálií i mechanická zátěž jsou na nich znát (je to jako boty, které po půl roce každodenního nošení nikdy nemohou vypadat jako když je přinesete nové z obchodu).

Jak to funguje?

Jednoduše - náramek mi pošlete na pražskou adresu, pokud jsem v ČR opravím jej hned a zašlu zpět, pokud jsem ve světě, z ČR mi náramky chodí hromadně, zde je převážu, očistím svatým pramenem a pošlu zase za Vámi (stejnou cestou, jako když Vám přišel nový náramek).

Cenu za toto převlečení (komponenty, dopravu i materiál) si učujete Vy - spolu s náramkem, v němž září nová energie Vám zašlu i informace o tom, kam můžete vyrovnání směřovat.

Napište mi, prosím, na vvv@osobninaramek.cz, abych Vám mohla poslat aktuální adresu, kam je možné náramek zaslat.

 

Zpět do obchodu