Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru

Převlečení náramku

Protože Osobní náramky nesou ve Vašem životě záměr a Vaše přání vím, že o ně nechcete přijít a chcete jejich přítomnost zachovat.

Proto ráda Váš náramek nebo náhrdelník, na němž se projevil "zub času" převléknu na novou nit, popřípadě vyměním některé komponenty, vždy tak, jak to cítím, aby byl náramek nejlepší pro Vás.

Říká se totiž, že náramek nás "opouští" ve chvíli, kdy už jej nepotřebujeme... a já jsem přesvědčena, že je to pravda. Zároveň však komponenty, s nimiž pracuji jsou tak nádherné, že je škoda takový náramek odložit, proto jej ráda převléknu a tuto možnost nabízím. 

Mnoho lidí tuto možnost využít také pro změnu barvy nitě nebo výměně komponentů, které se opotřebují. 

Přestože kameny, jenž používám, stříbro i Swarovski komponenty jsou velmi kvalitní materiály, každodenní nošení i způsob zacházení s náramkem (či náhrdelníkem), vliv chemikálií i mechanická zátěž, jsou na nich znát (je to jako boty, které po půl roce každodenního nošení nikdy nemohou vypadat jako když je přinesete nové z obchodu).

Jak to funguje?

Jednoduše - náramek mi pošlete na adresu, kterou Vám zašlu. Pokud jsem v ČR opravím jej hned a zašlu zpět, pokud jsem ve světě, z ČR mi náramky chodí hromadně, zde je převážu, očistím svatým pramenem a pošlu zase za Vámi (stejnou cestou, jako když Vám přišel nový náramek).

Cenu za toto převlečení (komponenty, dopravu i materiál) si učujete Vy - spolu s náramkem, v němž září nová energie Vám zašlu i informace o tom, kam můžete své vyrovnání směřovat.

Napište mi, prosím, na vvv@osobninaramek.cz, abych Vám mohla poslat aktuální adresu, kam je možné náramek zaslat.

Vždy mi prosím do balíčku s náramkem připište tyto informace:

- Aktuální velikost zápěstí (i pokud je stejná - ne vždy mám tyto informace na dosah)

- Adresu, kam si jej přejete zaslat

- Váš email a telefon (pro potřeby doručení GLS)

Pokud si spolu s převlečením šperku na novou nit chcete také objednat zhotovení náramku nového, stačí mi tyto informace připojit k objednávce nového šperku.

Prosím však neposílejte mi tyto údaje samostatně e-mailem - snažím se zatím vymyslet lepší způsob objednání převlečení. Bohužel se totiž může stát, že mi napíšete z mailu, který nenese Vaše stejné jméno a já pak, když se k náramku dostanu a jdu ho převlékat nevím kam ho poslat (nebo třeba ještě z doby kdy jsem nevyužívala GLS nemám Vaše telefonní číslo). Proto je pro urychlení celého procesu nejjednodušší, když vše připíšete do obálky s náramkem, který mi posíláte.

Na odeslání je nejlepší využít bublinovou obálku a náramek zaslat doporučeně.