Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Náramek "ALÍŠEK" - pro partnera, který má do života přijít

Speciální náramek, který designuji a sestavuji pro ty, kdo ve svém životě chtějí mít partnera a rozhodnou se, že pro něj tímto náramkem vytvoří ve svém životě místo.

Ano, je to náramek pro někoho, kdo v našem životě ještě fyzicky "není", ale právě při jeho tvorbě se dotkneme tématu partnera, kterého ve svém životě chcete. A až ho/ji potkáte, tak je připraven jako dárek.

ALÍŠEK se tento náramek jmenuje podle slečny ALENY (s jejím souhlasem samozřejmě) - pro kterou jsem jej tvořila zcela poprvé v roce 2017 a tímto jí děkuju za krásnou inspiraci.

Fotografie náramků jsou pouze ilustrační - tento náramek bude jedinečný - podle Vašeho zadání.

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

 
Tvořené na objednání
Kód: 99
1 111 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

 

K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty - stříbro, komponenty Swarovski a především minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli ve světě potkám. Je pro mě důležitá energie barvy, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná tak aby nesla Vaše přání, které chcete s dárkem předat a vnímala jedinečnost osoby, které je náramek učen.

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku

Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vašem záměru a člověku, pro kterého náramek chcete - to abych mohla začít tvořit... Po objednání a uhrazení náramku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám Whatsapp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

Tohle je krásný proces - v zadání definujete partnera, kterého ve svém v životě chcete. Jak moc bude popis detailní je na Vás, ale pamatujte, že právě tyto chvíle jsou pro nás zásadní - neboť když "něco" hledáme, je potřeba vědět "co" a také tomu v životě vytvořit místo.

3) Tvoření 

Vedena Vaším zadáním a svou intuicí začnu vybírat skladbu navlékat. 

Náramek navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (u náramku je vždy přiložena kartička, kde píšu vzkaz konkrétnímu člověku, informace o složení - tedy použitých komponentech a pak je tam i odkaz, na kterém je možné se mnou po čase domluvit případné převlečení náramku).

4) Očištění u svatého pramene

Hotový náramek očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se náramku už nikdo nedotýká - vlastně vždy doporučuji, aby si jej rozbalil/a až jeho majitel. A protože je to náramek, který je určen budoucímu partnerovi/partnerce, měl by v domě/v bytě mít speciální místo, kde bude "čekat" na svou chvíli (i tento proces má svůj význam, stejně jako uvědomění, že tomu, co chcete je potřeba přizpůsobit svůj "prostor" i "časoprostor".

 

5) Doprava k Vám

Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Náramek je možné zaslat kamkoli na světě.

 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

Z jakých komponentů náramky vyrábím?

- Používám minerální kameny, přičemž vždy vybírám nejvyšší kvalitu nebo barevnost - kameny jsou různých tvarů a velikostí, ráda je kombinuji.

- Stříbrné komponenty (součastí každého náramku je malý stříbrný přívěsek - kolečko nebo srdíčko s Vvv - to je malý talisman pro Vaše štěstí. Ostatní vybírám intuitivně - pokud tedy stříbro vkládám - ale můžete mi samozřejmě napsat např. "chci lotosový kvítek" a já jej použiji.

- Swarovski nebo Precioza komponenty (které náramek a minerály krásně rozzáří a ukáží všechny jejich tóny)

- Na Vaše přání Vás též mohu spojit se zlatníky s nimiž spolupracuji - to pokud byste chtěli mít v náramku zlato, platinu nebo brilianty - oni by Vám na míru vytvořili komponent, který pak do náramku dále zapracuji (v tomto případě se individuálně domlouváme na konečné ceně náramku).

- Občas používám také dřevo (nejčastěji santalové), pro jeho velmi příjemnou energii.

 

 

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Jak má vypadat Váš partner/partnerka?"

Těším se na krásné tvoření...

 

P.S. Fotografie náramku jsou pouze ilustrační, jedná se o náramky, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jak krásné jsou komponenty, z nichž tvořím. Tento náramek bude ORIGINÁL!

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu