Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Osobní prstýnek s minerálem

Dámský stříbrný prsten s minerálem vybraným přímo pro Vás, který nejčastěji tvořím jako doplňující šperk k Osobním náramkům.

Tvořené na objednání
Kód: 93
790 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

Prsten je stříbrný a jeho velikost je variabilní (je možné jej o číslo zvětšit i zmenšit). Jeho dominantou je minerál, který do prstenu vložím přímo pro Vás. Ale i do svého prstenu si můžete vložit svůj záměr a přání.

Jak to probíhá?

1) Objednávka prstenu

Po objednání a uhrazení prstýnku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám WhatsApp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

Pokud jej tvoříme společně s ostatními šperky, obvykle spolu vybíráme jeden z minerálů Osobního náramku, který vložím také do prstenu. Na přání je také možné, aby i středová kulička byla stříbrná. Jak jsem psala výše, součástí tvoření je i Vaše přání, které s vámi spolu s prstýnkem bude stále. V zadání také potřebuji znát velikost prstenu, kterou nosíte.

3) Tvoření 

Vedena Vaším zadáním vyberu minerál a stvořím Váš prsten.

4) Očištění u svatého pramene

I prsteny čistím u svatého pramene a následně připravím na cestu za Vámi.

5) Doprava k Vám

Náramky i prsteny zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Je možné jej zaslat kamkoli na světě.

 

Doba dodání od zadání prstenu je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

 

Těším se na krásné tvoření...

 

P.S. Fotografie prstenů jsou pouze ilustrační, jedná se o ty, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jak krásné jsou komponenty, z nichž tvořím. Váš bude ORIGINÁL!

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu