Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Další zásilka Osobních náramků bude z Indonésie odcházet na konci dubna 2022. Těším se na krásné tvoření, Vvv.
Neohodnoceno

Osobní prstýnek s minerálem

Dámský stříbrný prsten s minerálem vybraným přímo pro Vás, který nejčastěji tvořím jako doplňující šperk k Osobním náramkům.

Skladem
Kód: 93
790 Kč
Kategorie: Osobní náramek

Prsten je stříbrný a jeho velikost je variabilní (je možné jej o číslo zvětšit i zmenšit). Jeho dominantou je minerál, který do prstenu vložím přímo pro Vás. Ale i do svého prstenu si můžete vložit svůj záměr a přání.

Jak to probíhá?

1) Objednávka prstenu

Po objednání a uhrazení prstýnku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám WhatsApp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

Pokud jej tvoříme společně s ostatními šperky, obvykle spolu vybíráme jeden z minerálů Osobního náramku, který vložím také do prstenu. Na přání je také možné, aby i středová kulička byla stříbrná. Jak jsem psala výše, součástí tvoření je i Vaše přání, které s vámi spolu s prstýnkem bude stále. V zadání také potřebuji znát velikost prstenu, kterou nosíte.

3) Tvoření 

Vedena Vaším zadáním vyberu minerál a stvořím Váš prsten.

4) Očištění u svatého pramene

I prsteny čistím u svatého pramene a následně připravím na cestu za Vámi.

5) Doprava k Vám

Náramky i prsteny zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Je možné jej zaslat kamkoli na světě.

 

Doba dodání od zadání prstenu je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

 

Těším se na krásné tvoření...

 

P.S. Fotografie prstenů jsou pouze ilustrační, jedná se o ty, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jak krásné jsou komponenty, z nichž tvořím. Váš bude ORIGINÁL!

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení