Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce NEJVYŠŠÍ KVALITA (16,3 gramů)

Larimarové srdce s pravidelným tvarem a nádhernou kresbou, v níž se mísí oceán a nebe. V srdci jsou krásně vyvážené světlé i tmavší tóny a e jeho stříbrný hladký rámeček puncuje tuto kresbu a barevné tóny výjimečností.

váha: 16,297 gramů (z toho stříbro 925 - 2,8 gramů)

míry: šířka 2,9 cm, výška 3,6 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Larimar ve své nejkrásnější kvalitě, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

Položka byla vyprodána…
4 350 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Larimar srdce NEJVYŠŠÍ KVALITA (16,3 gramů)

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.