Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Poslední předvánoční zásilka už míří do ČR, další náramky odesílám z Bali přibližně 20. prosince. Pokud však chcete věnovat náramek k Vánocům, napište mi, najdu pro Vás řešení (v ČR mají některá místa náramky skladem - v sekci KOLEKCE najdete seznam e-shopu nebo obchodu) Dále můžete NOVĚ objednat Dárkový poukaz. Vvv

Převlečení náramků

Protože Osobní náramky nesou ve Vašem životě záměr a Vaše přání vím, že o ně nechcete přijít a chcete jejich přítomnost zachovat.

Proto ráda Váš náramek, na němž se projevil "zub času" převléknu na novou nit, popřípadě vyměním některé komponenty a třeba i spolu s tím si můžete definovat  jeho nový záměr.

Říká se totiž, že náramek nás "opouští" ve chvíli, kdy už jej nepotřebujeme... a já jsem přesvědčena, že je to pravda. Zároveň však komponenty, s nimiž pracuji jsou tak nádherné, že je škoda takový náramek odložit, proto jej ráda převléknu. 

Mnoho lidí tuto možnost využít také pro změnu barvy nitě nebo výměně komponentů, které se opotřebují. 

Přestože kameny, jenž používám, stříbro i Swarovski komponenty jsou velmi kvalitní materiály, každodenní nošení i způsob zacházení s náramkem, vliv chemikálií i mechanická zátěž jsou na nich znát (je to jako boty, které po půl roce každodenního nošení nikdy nemohou vypadat jako když je přinesete nové z obchodu).

A jak to funguje? Jednoduše - náramek mi pošlete na pražskou adresu, pokud jsem v ČR opravím jej hned a zašlu zpět, pokud jsem ve světě, z ČR mi náramky chodí hromadně, zde je převážu, očistím svatým pramenem a pošlu zase za Vámi (stejnou cestou, jako když Vám přišel náramek).

 

Jaké jsou možnosti převlečení náramku?

 

1) PŘEVÁZÁNÍ náramku na novou nit

Jedná se o výměnu vázací i spodní nitě a nové navázání celého náramku. V rámci této obnovy náramku mohu změnit barvu všech těchto nití. Kameny, které použiji budou ty, které mi spolu s náramkem pošlete (v případě, kdy bude v náramku chybět 1 nebo 2 kamínky vlivem například přetržení) Vám tyto kameny nahradím jedním ze základních minerálů (pokud se nejedná o záruční opravu náramku).

Pokud se Vám náramek po měsících nošení roztrhl, pošlete mi jej, prosím, i spolu s kameny.

Převlečení náramku vyjde na 200 Kč + 100 Kč poštovné.

U tzv. "trojnáramku" se domlouváme na ceně individuálně. 

 

2) PŘEVLEČENÍ náramku na novou nit + VÝMĚNA KOMPONENTŮ

V rámci této péče o Váš náramek nejen vyměním vázací nit, ale vyměním až 50 % komponentů a Váš náramek "poskládám" jako nový. Při toto převleku můžete definovat i nový záměr náramku.

Tato péče o náramek vyjde na 500 Kč + 100 Kč poštovné. 

 

Pokud máte náramek kratší dobu než 2 měsíce, přetrhl se nebo jsou některé komponenty poškozeny, prosím, ozvěte se mi e-mailem na vvv@osobninaramek.cz - abychom spolu tento servis vyřešili individuálně.

 

 

 

 

Převlečení náramku
200 Kč

Výměna nitě u náramku, při které mohu změnit barevnost všech vázací nití, opravit obnošenou nebo přetrženou nit a navázat znovu původní komponenty tak, ať můžete svůj náramek...

Kód: 101
Převlečení náramku a výměna komponentů
500 Kč

V rámci této péče o Váš náramek nejen vyměním vázací nit, ale také až polovinu komponentů a náramku udělám celkovou změnu designu. A právě to je krásná příležitost definovat i...

Kód: 100
2 položek celkem