Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Reference

Co říkají o náramcích ti, kdo je nosí?   

Ráda bych se s Vámi podělila o pár řádků, které napsali "ti, kdo už náramek nosí"...

 

LUCIE (vlasová stylistka, která se věnuje také online podnikání)

„Verču a její náramky mi doporučila moje kamarádka. Rozhodla jsem se, že si na Vánoce udělám radost a objednám si náhrdelník. A radost byla veliká, když přišel. Je nádherný. Většinou jsem si náhrdelníky - náramky objednávala jako doplněk k outfitu. Ale od Veči náhrdelník má úplně jinou sílu. Od doby, kdy jsem si ho dala na krk, mám neuvěřitelnou energii. Mám radost ze života a chuť pořád něco nového tvořit. Takže nejen, že je krásný, ale dobíjí mi baterky.“

 

TEREZA

"RADOST A KRÁSA. Přesně tak bych popsala to, co mi náramky od Verunky přináší a proč jsem nezůstala pouze u jedno a obdarovávám jimi mé nejbližší... Kdo chce nosit originální náramek, co má příběh i svou cestu, neváhejte."

 

 JAKUB - své tvoření zasvětil Human designu, který může obohatit i Vás

"Náramky od Veroniky jsou krásné a originální. Zajímal mě její příběh, mluvil jsem s ní o její motivaci a dokonce mě při návštěvě Bali zavedla na místo, kde je čistí a nabíjí. Velmi oceňuji pečlivý a osobní přístup, se kterým je tvoří. Náramek od ní jsem opakovaně věnoval jako dárek, ať už to bylo přítelkyni, nebo kamarádce.  Vždy byl přijatý s velkou radostí :)" 

 

PAVLA

"Verču, tvořitelku Osobních náramků jsem osobně poznala během mé dovolené na Bali. Je to úžasná osoba překypující pozitivní energií. Kde se objeví, tam se to rozzáří.  

Svojí energii dává i do těch nádherných náramků. Tvorbu náramků jsem viděla na vlstní oči. Neumí je dělat na "povel", ale když má "tvořivou múzu", klid a cítí se na to. Taky na to nepoužívá korálky (to je zakázané slovo), ale pouze kamínky a každý z nich něco znamená, vyzařuje, spojuje a má svůj smysl a účel. To vše Verča ví a dle toho je pro nás kombinuje v zázračně mocné talismany.

Mám od ní několik náramků a všechny je miluji a věřím, že si pořídím další. Hodí se jak ke kancelářskému, tak i ležérnímu outfitu. I Vám to vřele doporučuji." 

 

STĚPÁNKA  

"Něha... Láska... Radost... Verunka je člověk, který je krásný jak uvnitř, tak navenek... Náramky jsou odrazem její duše... Miluji je a cítím z nich neuvěřitelnou sílu." 

 

  

PAVLÍNKA

 "Na Verunku a její osobní náramky jsem přišla přes kamarádku na studiích. Okouzlil mě na první pohled a tak jsem neváhala oslovit Verunku s prosbou o vytvoření mého osobního náramku. Věřila jsem, že mi pomůže překonat překážky, které se mi zdály dlouhou dobu nepřekonatelné.

Od chvíle kdy jsem ho začala nosit mi do života přinesl mnoho dobrého a krásného a pomohl mi ve chvílích, které pro mě byly důležité. I nadále je mým ochráncem, cítím z něj krásnou energii a těším se pohledem na něj každý den. Nechala jsem vytvořit náramek k 10. narozeninám mé holčičce, ale i mým blízkým přátelům a jsem šťastná, že stejně jako mě i jim do života přinesl přesně to, co si přáli nebo jim pomohl v těžkých chvílích. Já ani moje holčička jsme nezůstaly pouze u jednoho a už se opět těšíme na další." 

 

RENATA

"Osobní náramky od Veru jsou originální kousky, na kterých je vidět, že jsou tvořeny s radostí a lehkostí. Po technické stránce jsou vytvořeny velmi precizně a z kvalitních - říkejme tomu :-) - ingrediencí.  Tyto náramky ráda nosím, jsou to takové moje osobní talismany, se kterými je mi dobře a při pohledu na ně z nich cítím tu energii a radost, která byla do nich vložena."

 

ZDENĚK 

"Abychom splnili naše poslání na zemi, není nutné porozumět skrytým tajemstvím vesmíru, nýbrž v našich srdcích objevit lásku a stát se laskavějšími lidmi, těmi, pro něž se služba druhým stává přirozenou a radostnou činností, podobné jako zpěv pro ptáky...
abychom žili v ráji lásky a odpuštění a nikoliv v pekle hledání chyb v ostatních, v nesnášenlivosti a sobectví. Kdykoliv druhé hodnotíme, nemůžeme je milovat. Jedno druhé totiž vylučuje. Připomeňme si Cayceho slova:
"Je dobré posuzovat věci, je však špatné posuzovat ostatní." Máme jen dvě možnosti, hodnotit druhé a následně trpět, anebo je milovat. Verunko, Ty jsi typickým příkladem té, která s láskou tvoří pro druhé, výrobou svých "přeúžasných" náramku a děláš jim život krásnější, příjemnější... Tebou vytvořené náramky pro mne a mou dcerušku Elinku, jsou dokonalé, udělali nám svou dokonalostí radost a ještě více, ochraňují nás... Děkuji že jsi a že tvoříš něco, co je k radostí a přirozeností "NÁS". Mám Tě rád, s pokorou, úctou, respektem a láskou k Tobě vzhlížím..."

 

MIREK

"Od Veroniky jsem si objednal už několik náramků včetně náhrdelníku na krk. A můžu upřímně říci, že zboží od Verči je opravdu nádherné. A také jsem Verču doporučil více lidem. Mám krásný pocit, když tyto náramky nosím. Ještě jednou děkuji za tyto překrásné výrobky. Přikládám foto náramků, které jsem nedávno obdržel." 

 Další reference najdete na mém Facebooku zde

Pokud čtete tyto řádky a cítíte, že chcete sdílet svůj příběh s náramky, ráda Vaše slova zveřejním - napište mi na vvv@osobninaramek.cz

 Děkuji, Vvv

 

P. S. Ještě přikládám pár fotografií náramků od Vás (postupně je doplním o další). Moc za všechny děkuji!

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...