Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce

Výrazné Larimarové srdce s krásnou krajkovou kresbou představující nádherné tóny Larimaru. (V přívěsku jsou jemné skvrnky, které jsou pro Larimar příznačné, ale vždy na ně upozorňuji - přesto je to krásný kousek, který si oblíbíte. Moc se mi líbil, tak jsem jej i přes pár nedokonalostí, které jsou však u Larimaru dokonalé zařadila. Zase je za velmi příjemnou cenu a drobné nedokonalosti jsem úmyslně nafotila tak, aby byly výrazně viditelné, což ve šperku "naživo" tolik nejsou :-) ))

váha: 10 gramů (z toho stříbro 925 - 0,3 gramu)

míry: šířka 2,4 cm, výška 3 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Krásný Larimar, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

Položka byla vyprodána…
1 500 Kč
Dostupnost: Vyprodáno

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.