Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce

Nádherné Larimarové srdíčko, v němž si tak krásně hrají tóny světlé a tyrkysové, že to není možné zachytit v plné kráse na fotku - tedy, kdo si toto vybere a zaujme ho kresba, bude opravdu mile překvapen, jak je krásně něžné, prokreslené a "buclaté". Já osobně jej považuji za nádherný kousek a uvidíte, jak krásně Vás potěší. 

váha: 7 gramů (z toho stříbro 925 - 0,3 gramu)

míry: šířka 2 cm, výška 2,7 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Krásný Larimar, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

2 500 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.