Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce

Krásně probarvené srdce, které představuje jak výjimečnou má Larimar kresbu, která je u tohoto kousku dokonalá. Srdíčko má ze spodní části z jedné strany lehkou "matnou plochu" - ty jsou pro Larimar příznačné, avšak zato můžete kousek z jedinečného kamene za skvělou cenu - při dokonalosti jeho kresby. (Matné plošky nevadí při nošení - občas na Larimarech jsou, jen já na to vždy upozorním, protože nechci, abyste kupovali "zajíce v pytli").

váha: 7 gramů (z toho stříbro 925 - 0,3 gramu)

míry: šířka 2,1 cm, výška 2,7 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Krásný Larimar, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

Položka byla vyprodána…
2 000 Kč
Dostupnost: Vyprodáno

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.