Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Další zásilka Osobních náramků bude z Indonésie odcházet na konci dubna 2022. Těším se na krásné tvoření, Vvv.

Kde tvořím Vaše náramky?

Říkala jsem si, že by bylo milé podělit se s Vámi o fotografie z procesu tvorby. Ale přiznám se, že jsou to chvíle, kdy je opravdu mou poslední myšlenkou "se fotit".

Tvořila jsem na nejneuvěřitelnějších místech, která si dovedete představit, jako například v malebné jurtě na Novém Zélandu, ale i v dodávce, která mi zde byla na pár měsíců domovem a spolu s náramky jsem tak zavítala do místních lesů, k řekám, zkrátka kamkoli to šlo a malý palouček nabídl útočiště a Slunce potřebné světlo.

Vaše náramky jsem kouzlila v Singapuru, ale třeba i v Thajském Bangkoku, na Mentawajských ostrovech, na Sumatře u jezera Toba.

V ČR jsem jednou tvořila třeba i kdesi ve skalách - povím Vám, že ten velký kámen byla opravdu dokonalá židle i pracovní stůl v jednom, náramky jsem také kouzlila v pyramidě.

Impozantní to bylo i na ostrově Nusa Penida, kde jsem měla dílničku s výhledem na majestátní sopku Agung.

Nakonec veškerá moje cestovatelská zavazadla představuje obrovský kufr naplněný kameny, který mi přes svou váhu dovolí tak jeden dva sárongy a kartáček na zuby.  

Nejčastěji jsem však v Indonésii, kde jsem Vám vyfotila svou aktuální ubudskou dílničku, ale našla jsem i pár fotek v místě, kde jsem tvořila a nějaká fotka z toho vznikla nebo to stihli moji přátelé ( i když ti mě nejčastěji fotí, až když fotím, protože k procesu tvoření se moc lidí nedostane).

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení