Aktuálně tvořím náramky na ostrově Bali. Poslední předvánoční zásilka už míří do ČR, další náramky odesílám z Bali přibližně 20. prosince. Pokud však chcete věnovat náramek k Vánocům, napište mi, najdu pro Vás řešení (v ČR mají některá místa náramky skladem - v sekci KOLEKCE najdete seznam e-shopu nebo obchodu) Dále můžete NOVĚ objednat Dárkový poukaz. Vvv

Kde tvořím Vaše náramky?

Říkala jsem si, že by bylo milé podělit se s Vámi o fotografie z procesu tvorby. Ale přiznám se, že jsou to chvíle, kdy je opravdu mou poslední myšlenkou "se fotit".

Tvořila jsem na nejneuvěřitelnějších místech, která si dovedete představit, jako například v malebné jurtě na Novém Zélandu, ale i v dodávce, která mi zde byla na pár měsíců domovem a spolu s náramky jsem tak zavítala do místních lesů, k řekám, zkrátka kamkoli to šlo a malý palouček nabídl útočiště a Slunce potřebné světlo.

Vaše náramky jsem kouzlila v Singapuru, ale třeba i v Thajském Bangkoku, na Mentawajských ostrovech, na Sumatře u jezera Toba.

V ČR jsem jednou tvořila třeba i kdesi ve skalách - povím Vám, že ten velký kámen byla opravdu dokonalá židle i pracovní stůl v jednom, náramky jsem také kouzlila v pyramidě.

Impozantní to bylo i na ostrově Nusa Penida, kde jsem měla dílničku s výhledem na majestátní sopku Agung.

Nakonec veškerá moje cestovatelská zavazadla představuje obrovský kufr naplněný kameny, který mi přes svou váhu dovolí tak jeden dva sárongy a kartáček na zuby.  

Nejčastěji jsem však v Indonésii, kde jsem Vám vyfotila svou aktuální ubudskou dílničku, ale našla jsem i pár fotek v místě, kde jsem tvořila a nějaká fotka z toho vznikla nebo to stihli moji přátelé ( i když ti mě nejčastěji fotí, až když fotím, protože k procesu tvoření se moc lidí nedostane).