Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce NEJVYŠŠÍ KVALITA (17,2 gramů)

Úchvatné klenuté a zároveň "buclaté" srdce s nádhernou Larimarovou kresbou a hravostí, která je mu příznačná. Je vsazeno ve stříbrném designovém rámečku a nabízí výjimečnou kresbu i tvar. 

 

váha: 17,2 gramů (z toho stříbro 925 - 2,8 gramů)

míry: šířka 2,9 cm, výška 3,7 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Larimar ve své nejkrásnější kvalitě, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

4 600 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Larimar srdce NEJVYŠŠÍ KVALITA (17,2 gramů)

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.