Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Larimar srdce

Kontrast, kresba a hravost Larimaru dominují přívěsku, který Vás potěší z každého úhlu pohledu. Je to moc hezky zpracovaný kousek, který Vás bude bavit a těšit. (V kameni jsou drobné černé tečky v kresbě, čemž je přizpůsobena i cena - je to součást Larimaru, která není na škodu, ani nevadí na pohled nebo při nošení - jen o těchto detailech vždy píší - to, ať více, jaký přívěsek pořizujete).

váha: 5,8 gramů (z toho stříbro 925 - 0,3 gramu)

míry: šířka 1,9 cm, výška 2,7 cm (výška je uvedena včetně kroužku na zavěšení - tedy celého přívěsku)

materiál: Krásný Larimar, Stříbro 925

Srdce můžete objednat samostatně a přijde Vám navlečené na saténové niti tmavé barvy (to je součástí uvedené ceny) nebo Vám k němu ráda na míru sestavím náhrdelník - se záměrem a podle Vašeho zadání a fotografie. Podobu a cenu náhrdelníku řešíme následně emailem/telefonicky.

Po objednání srdce Vám přijde e-mail, kde bude možné si vytvoření náhrdelníku zadat - přičemž si určujete nejen jeho délku, ale také design a samozřejmě i cenu (rozpětí je veliké a k přívěsku lze stvořit náhrdelníky od 1 500 Kč - výslednou cenu vždy určuje složení Vašeho náhrdelníku).

1 900 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Detailní popis produktu

Jak může vypadat Váš Osobní náhrdelník?

Zde najdete několik příkladů náhrdelníků a celých šperkových setů, které jsem tvořila. To pro inspiraci, jak může vypadat celý náhrdelník s Larimarem. Zobrazená srdce jsou samozřejmě jiná, než je toto konkrétní srdíčko, jedná se jen o příklady.