Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Měsíční kámen - srdce

Vznešený Měsíční kámen se svými nádhernými duhovými odlesky v kouzelně něžném mini přívěsku, který se hodí k tvorbě decentního náhrdelníku nebo na řetízek či saténovou nit. Přívěsek je stvořený z čistého Měsíčního kamene nádherné kvality a jeho upínání je stříbrné (stříbro 925 o váze cca 0,3 gramu) celková váha přívěsku je přibližně 2-2,5 gramů. Jsou to velmi krásně zpracované kousky, v nichž je dbáno na krásný detail odlesku, který je pro kvalitní Měsíční kámen příznačný.

Rozměry přívěsku jsou (přibližně) 2 cm (výška) x 1,5 cm (šířka) - při objednávky mi do poznámky můžete napsat, jestli chcete drobnější nebo větší (rozdíl je opravdu minimální a všechny přívěsky jsou zpracované se skutečnou citlivostí k detailu, kterým je u měsíčního kamene jeho odlesk, na nějž nabízí rozdílné pohledy z každého úhlu).

V ceně přívěsku je zahrnuto navlečení na nit. Je také možné z něj vytvořit náhrdelník na míru (po objednání přívěsku Vám přijde e-mail se zadáním).

950 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Detailní popis produktu

Po vytvoření objednávky Vám přijde obratem e-mail, kde si můžete dozadat vytvoření Osobního náhrdelníku s Vámi vybraným srdcem. Design tohoto špeku bude přizpůsoben Vašemu záměru a Vám (tvořím podle záměru a fotografie). Při této tvorbě se také domluvíme na ceně náhrdelníku (obvykle mi určíte cenový strop, do kterého se při tvorbě vejdu). Přikládám několik příkladů, jak může takový náhrdelník (nebo celý šperkový set) vypadat.