Krásný den, právě jsem na návštěva v ČR, kde tvořím náramky. Zásilka u Vás může být velmi rychle (výroba a doručení obvykle do 7 - 10 dnů). Těším se na krásné tvoření, Vvv

Všímavost a meditace

Všechny cesty vedou k meditaci... Když potřebujeme pomoc v akutní situaci, hledáme způsob duševní hygieny nebo chceme tvořit svou budoucnost, ať na to půjdeme ze všech úhlů, zavedou nás cesty k meditaci. Do ticha, kde se v naše nitru spojujeme se sebou, tvoříme svou minulost, přítomnost i budoucnost. (Je toho však více, proto se začtěte v podrobném popisu) 

Jedná se o set dvou náramků, pro jejich objednání, prosím, zadejte velikost zápěstí. 

Obvod zápěstí v cm ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 222 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (5 ks) Tvořené na objednání (5 ks) Tvořené na objednání (5 ks) Tvořené na objednání (4 ks) Tvořené na objednání (5 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvolte variantu
Všímavost a meditace
Všímavost a meditace
Set náramků

Detailní popis produktu

Meditační praxe není jen sezení v pozici lotosu. Smyslem meditace a všímavosti je přenést tento mimořádný stav do každodennosti. To však neznamená meditaci jen dělat, ale "meditací se stát".

V životě nám vznikne jistá kakofonie, když budeme žít hektický život a pak se budeme snažit rány "zalepit" pouhým sezením v 10 minutách ticha. Proto je cesta nalezení vnitřního klidu a krásy taková, že ji nacházíme nejen v meditaci samotné, ale tento stav, kdy si všímáme a uvědomujeme, přenášíme do každého dne. Protože život žijeme zevnitř ven - to znamená náš vnitřní svět je tím, který určuje to, jak vnímáme realitu a z toho plyne, že pokud cokoli kolem sebe chceme změnit, musíme začít zevnitř sebe samých.

Právě význam meditace (jakožto činnosti) ale i povšimnutí si v běžném dni byl tím záměrem, který stál za vznikem tohoto náramkového setu. A moc Vám přeji, ať Vás každý pohled na něj a jeho přítomnost přenese do Vašeho nitra, odkud stvoříte ten nejkrásnější život.

Kdysivá mi někdo věnoval samolepku motýla. Ani nevím proč, ale nalepila jsem si ji na okno a často na ni koukala. Jedna kniha mi prozradila, že je motýl symbolem transformace (larva - motýl). I do tohoto náramku jsem cítila, že se sluší dát znamení přerodu, protože toho v životě s všímavostí dosáhnete, a tak právě má všímavá pozornost a intuice našly motýlka, který s Vámi bude, jako ten můj.

Pokud se chcete o tématu meditace a všímavosti dozvědět více, doporučují Vám tyto zdroje, které Vám mohou být inspirací i vedením. 

KNIHA: Jon Kabat Zinn - "Život samá pohroma" (musím říci, že tato kniha je sama o sobě meditací už tím, jakou má vazbu, použitý papír i velikost písma - krásný zážitek).

KURZ: "Mindfulness v mezilidských vztazích" - je to kurz, který probíhá v pražském Institutu osobního rozvoje - Opravdovost a zde je možné se techniky všímavosti naučit v praxi (často je taková cesta o něco kratší a rozhodně podporující) - více se dočtete na stránkách institutu.

Šperkový set "Všímavost a meditace" je stvořen ze 2 náramků s dominantním průměrem kuliček 8 mm (velikosti jsou od 6 do 8 mm). Obsahuje tyto komponenty:

 • Amazonit
 • Levandulový Ametyst
 • Akvamarín
 • Křišťál
 • Swarovski a Preciosa komponenty
 • Křišťál
 • Přívěsek Vvv srdíčko (šperkovní stříbro 925 - 0,3 g) - na každém náramku po 1
 • Přívěsek motýlek (šperkovní stříbro 925 - 0,7 g)
 • Kuličky (šperkovní stříbro 925 - 0,15 g) - celkem je jich v náramkovém setu 5
 • (Celková váha šperkovního stříbra v setu je 1,75 gramů)
 • Jsou navlečeny na tyrkysové a fialové voskované šňůře a převázány stejnou nití v něžně kávovém tónu

Velikost náramku měřte napevno v místě, kde jej chcete nosit. Velikosti náramků jsou variabilní (můžete jej zvětšit i zmenšit podle přání, a to díky jejich vázání).