Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Klidná mysl

Když dostane "naplňující nic" prostor k tomu rozprostřít se všude uvnitř nás, právě tam vzniká místo, v němž můžeme tvořit vše, co si přejeme. Náramek Klidná mysl jsem stvořila proto, aby Vám připomínal důležitost tohoto stavu pro naše žití a vždy Vám svou přítomností jemně připomněl, že se do něj můžete kdykoli vydat a z tohoto místa vykouzlit svůj šťastný život. Náramek je "unisexový" - je tedy pro muže i ženy. 

Pro objednání náramku, prosím, zadejte velikost zápěstí. 

Obvod zápěstí v cm ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 111 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (4 ks) Tvořené na objednání (4 ks) Tvořené na objednání (3 ks) Tvořené na objednání (4 ks) Tvořené na objednání (3 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvolte variantu

Detailní popis produktu

Pokud se chcete o tématu zklidnění mysli, meditace a všímavosti dozvědět více, doporučují Vám tyto zdroje, které Vám mohou být inspirací i vedením. 

KNIHA: Jon Kabat Zinn - "Život samá pohroma" (musím říci, že tato kniha je sama o sobě meditací už tím, jakou má vazbu, použitý papír i velikost písma - krásný zážitek).

KNIHA: Dr. Joe Dispenza - "Zbavte se zvyku být sami sebou" 

KURZ: Mindfulness v mezilidských vztazích - je to kurz, který probíhá v Praze v Institutu Opravdovost - a zde je možné se techniky všímavosti naučit v praxi (často je taková cesta o něco kratší a rozhodně podporující) - více se dočtete na stránkách institutu.

Náramek klidná mysl  má dominantní průměr kuliček 8 mm a je složený z těchto komponentů:

  • Amazonit
  • Achát
  • Malachit
  • Terahertz
  • Láva
  • Přívěsek Vvv kolečko (Šperkovní stříbro 925 - 0,3 g) 
  • Je navlečen na tyrkysové voskované šňůře a převázaný stejnou nití v černém tónu

Velikost náramku měřte napevno v místě, kde jej chcete nosit. Velikosti náramků jsou variabilní (můžete jej zvětšit i zmenšit podle přání, a to díky jejich vázání).