Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Můj Osobní náramek

Je to náramek, který oslavuje Vaši jedinečnost, nese Váš životní příběh, Váš záměr a přání... Nikdy nebudou na světě 2 stejné, protože každý je jedinečný, jako otisk našich prstů a srdcí! Vytvořím jej přímo pro Vás v místě na světě, kde se zrovna nacházím...Osobní náramek je stvořený přímo pro Vás na základě zadání, které od Vás obdržím. Sestavuji jen pro ženy, muže i děti. 

Fotografie jsou pouze ilustrační (jedná se o náramky, které jsem již tvořila). Více informací o procesu tvoření najdete v popisu (a také ve videu).

 

1 111 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Detailní popis produktu

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku - Po vytvoření objednávky Vám do 30 minut přijde e-mail s podrobným zadáním. (Kdyby náhodou nešel, podívejte se do spamu)

2) Zadání - Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Ve svém zadání k náramku se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mně. To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření - Podobu Vašeho náramku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Po přečtení Vašeho zadání náramek "spatřím" - někde ve své představě a pak začnu navlékat a při tomto procesu se řídím intuicí. Kameny a komponenty, které vyberu přímo pro Vás (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (jednoduše mi jej pošlete a já nit vyměním). Je možné převléknout náramek kdykoli si budete přát.

4) Očištění náramku - Hotový náramek očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašeho náramku už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váš osobní klenot. Když tvořím v ČR dostává se náramkům rituálu také.

5) Doprava k Vám - Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy GLS doručovací službou. Náramek je možné zaslat kamkoli na světě. 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat. Pokud tvořím v ČR, obvykle je náramek do týdne hotový a odeslaný k Vám.

 

A jak bude Váš náramek vypadat?

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

Kameny a komponenty vybírám intuitivně, na základě Vašeho zadání a všech informací, které mi o sobě napíšete. K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná pro Vás.

Náramek je nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit náramek až ve chvíli, kdy doputuje k Vám.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nový, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení, je prostě krásné prožít...

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co má náramek do Vašeho života přinést?"

Těším se na krásné tvoření.

Vvv.

 

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...