Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Osobní náramek jako DÁREK

Je to náramek, který s jeho záměrem a přáním věnujete jako dárek někomu, na kom Vám záleží. Bude stvořený na základě Vašeho zadání, jedinečnosti obdarovaného a záměru, který mu má přinést. Náramek je vhodný pro muže, ženu i dítě. Stejně jako všechny ostatní náramky - nikdy nebudou na světě 2 stejné.

Fotografie náramků jsou pouze ilustrační - tento náramek bude jedinečný - jako "ten, kdo jej oblékne". Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

 
1 111 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Detailní popis produktu

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku - Po vytvoření objednávky Vám do 30 minut přijde e-mail s podrobným zadáním. (Kdyby náhodou nešel, podívejte se do spamu)

2) Zadání - Nejprve potřebuji vědět trochu více o tom, pro koho budu tvořit (všechny potřebné informace mi zasíláte na základě výše zmíněného emailu).

3) Tvoření - Podobu náramku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Po přečtení zadání náramek "spatřím" - někde ve své představě a pak začnu navlékat a při tomto procesu se řídím intuicí. Kameny a komponenty, které vybírám na míru (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout. Je také možné převléknout náramek kdykoli si budete přát.

4) Očištění náramku - Hotový náramek očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se náramku už nikdo nedotýká. Když tvořím v ČR dostává se náramkům rituálu také.

5) Doprava k Vám - Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy doručovací službou. Náramek je možné zaslat kamkoli na světě. Nebo jej také mohu zaslat přímo k tomu, pro koho je náramek určený, a to i s Vaším osobním vzkazem (všechny tyto podrobnosti spolu řešíme v mailu).

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat. Pokud tvořím v ČR, obvykle je náramek do týdne hotový a odeslaný.

 

A jak bude náramek vypadat?

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

Kameny a komponenty vybírám intuitivně, na základě zadání a všech informací, které mi napíšete. K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace. Pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. 

Těším se na krásné tvoření.

Vvv.

 

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...