Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Osobní náramek jako DÁREK

Je to náramek, který s jeho záměrem a přáním věnujete jako dárek někomu, na kom Vám záleží. Bude stvořený na základě Vašeho zadání, jedinečnosti obdarovaného a záměru, který mu má přinést.

Tento náramek je vhodný pro muže, ženu i dítě. Stejně jako všechny ostatní náramky - nikdy nebudou na světě 2 stejné, protože každý je jedinečný, jako otisk prstů a síla srdce! 

Fotografie náramků jsou pouze ilustrační - tento náramek bude jedinečný - jako "ten, kdo jej oblékne".

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

 
Tvořené na objednání
Kód: 98
1 111 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

 

K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty - stříbro, komponenty Swarovski a především minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli ve světě potkám. Je pro mě důležitá energie barvy, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná tak aby nesla Vaše přání, které chcete s dárkem předat a vnímala jedinečnost osoby, které je náramek učen.

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku

Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vašem záměru a člověku, pro kterého náramek chcete - to abych mohla začít tvořit... Po objednání a uhrazení náramku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám Whatsapp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

Ve svém zadání k náramku se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Zasíláte mi fotografie, popis člověka, jeho záliby a především Váš záměr. To vše ovlivní skladbu komponentů, které použiji (a pokud chcete, můžete se samozřejmě vyslovit také, co chcete, aby v tomto náramku bylo).

3) Tvoření 

Po načtení zadání a prohlédnutí fotografií náramek "spatřím" - resp. někde ve své představě.  Vedena touto intuicí začnu vybírat skladbu navlékat.  Náramek navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (u náramku je vždy přiložena kartička, kde píšu vzkaz konkrétnímu člověku, informace o složení - tedy použitých komponentech a pak je tam i odkaz, na kterém je možné se mnou po čase domluvit případné převlečení náramku).

4) Očištění u svatého pramene

Hotový náramek očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se náramku už nikdo nedotýká - vlastně vždy doporučuji, aby si jej rozbalil/a až jeho majitel.

 

5) Doprava k Vám

Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Náramek je možné zaslat kamkoli na světě a mohu jej poslat buďto Vám (a Vy jej předáte) nebo je možné jej po dohodě zaslat přímo na adresu toho, komu jej chcete věnovat.

 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

Z jakých komponentů náramky vyrábím?

- Používám minerální kameny, přičemž vždy vybírám nejvyšší kvalitu nebo barevnost - kameny jsou různých tvarů a velikostí, ráda je kombinuji.

- Stříbrné komponenty (součastí každého náramku je malý stříbrný přívěsek - kolečko nebo srdíčko s Vvv - to je malý talisman pro Vaše štěstí. Ostatní vybírám intuitivně - pokud tedy stříbro vkládám - ale můžete mi samozřejmě napsat např. "chci lotosový kvítek" a já jej použiji.

- Swarovski nebo Precioza komponenty (které náramek a minerály krásně rozzáří a ukáží všechny jejich tóny)

- Na Vaše přání Vás též mohu spojit se zlatníky s nimiž spolupracuji - to pokud byste chtěli mít v náramku zlato, platinu nebo brilianty - oni by Vám na míru vytvořili komponent, který pak do náramku dále zapracuji (v tomto případě se individuálně domlouváme na konečné ceně náramku).

- Občas používám také dřevo (nejčastěji santalové), pro jeho velmi příjemnou energii.

 

 

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Jaký záměr a přání tímto s náramkem vyšlu?"

Těším se na krásné tvoření...

 

P.S. Fotografie náramku jsou pouze ilustrační, jedná se o náramky, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jak krásné jsou komponenty, z nichž tvořím. Tento náramek bude ORIGINÁL!

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu