Krásný den, právě jsem na návštěva v ČR, kde tvořím náramky. Zásilka u Vás může být velmi rychle (výroba a doručení obvykle do 7 - 10 dnů). Těším se na krásné tvoření, Vvv

Partnerské náramky

Dva náramky, které oslavují jedinečnosti Vašeho vztahu, vzájemného spojení a nesoucí Váš životní příběh, záměr a přání... Jsou pro partnery, ale mohou být stvořeny i jako náramky přátelství nebo propojující např. maminku a dceru. Jejich design je unikátní - vždy jen pro Vás a odráží nejen jedinečnost každého z Vás, ale jsou i "propojeny" (komponentem nebo stříbrným prvkem). Jsou stvořeny přímo pro Vás na základě zadání, které od Vás obdržím.

Fotografie jsou pouze ilustrační - jedná se o náramky, které jsem tvořila. Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

2 222 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (>5 pár)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Detailní popis produktu

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku - Po vytvoření objednávky Vám do 30 minut přijde e-mail s podrobným zadáním. (Kdyby náhodou nešel, podívejte se do spamu)

2) Zadání - Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Ve svém zadání k náramkům se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mně. To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření - Podobu Vašich náramku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Po přečtení Vašeho zadání náramek "spatřím" - někde ve své představě a pak začnu navlékat a při tomto procesu se řídím intuicí. Tyto náramky jsou vždy propojeny designem - barvou, konkrétním kamenem, šperkováním stříbrem (na tom se vždy domlouváme při zadání tvorby). Kameny a komponenty, které vyberu přímo pro Vás (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (jednoduše mi jej pošlete a já nit vyměním). Je možné převléknout náramek kdykoli si budete přát. 

4) Očištění náramku - Hotové náramky očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašeho náramku už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Vaše osobní klenoty. Když tvořím v ČR dostává se náramkům rituálu také.

5) Doprava k Vám - Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy GLS doručovací službou. Náramky je možné zaslat kamkoli na světě. 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat. Pokud tvořím v ČR, obvykle je náramek do týdne hotový a odeslaný k Vám.

 

A jak bude Váš náramek vypadat?

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

Kameny a komponenty vybírám intuitivně, na základě Vašeho zadání a všech informací, které mi o Vás napíšete. K výrobě náramků používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná pro Vás a vaše spojení.

Náramky jsou nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit je až ve chvíli, kdy k Vám doputují.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nové, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení, je prostě krásné prožít...

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co mají tyto náramky ve Vašem společném bytí oslavit?"

Těším se na krásné tvoření.

Vvv.

 

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...