Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Partnerské náramky

2 náramky, které oslavují jedinečnosti Vašeho vztahu, vzájemného spojení a nesoucí Váš životní příběh, záměr a přání...

Jejich design je unikátní - vždy jen pro Vás a odráží nejen jedinečnost každého z Vás, ale jsou i "propojeny" (komponentem nebo stříbrným prvkem).

Jsou stvořeny přímo pro partnery na základě zadání, které od  obdržím.

Náramky sestavuji pro partnerské páry, ale je možné je stvořit i jako náramky přátelství.

Fotografie jsou pouze ilustrační - jedná se o náramky, které jsem tvořila.

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

Tvořené na objednání
Kód: 94
2 222 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

K výrobě náramků používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná pro každého Vás, ale přesto v něčem společná.

Jak to probíhá?

1) Objednávka náramku

Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Po objednání a uhrazení náramků Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jejich tvoření, které mi následně pošlete e-mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám Whatsapp, Facebook či Skype) - někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

V zadání partnerských náramků se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy, posílají společné fotografie, oblíbené filmy (zkrátka cokoli co je jim společné), zároveň je však potřeba vyjádřit i jedinečnost osobnosti každého z Vás. Respektuji však, že mi někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mě... To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření 

Podobu Vašich náramku můžete ovlivnit nebo nemusíte. Opět záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Když si zadání přečtu, začnu tvořit, přičemž se nechávám vést intuicí.V těchto náramcích je vždy něco společného - je to minerál, barevná skladba nebo stříbrný komponent. Kameny a komponenty, které vyberu (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání, kterému se říká Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (jednoduše mi jej pošlete a já nit vyměním). 

4) Očištění u svatého pramene

Hotové náramky očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašich náramků už nikdo nedotýká - Vy je spatříte jako první, a to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váše partnerské náramky.

 

5) Doprava k Vám

Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Náramky je možné také zaslat kamkoli po světě. 

 

Náramky jsou nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit je až ve chvíli, kdy doputují k Vám a budete je (ideálně společně) rozbalovat.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nové, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení a překvapení je prostě krásné prožít...

 

Doba dodání od zadání náramků je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

Z jakých komponentů náramky vyrábím?

- Používám minerální kameny, přičemž vždy vybírám nejvyšší kvalitu nebo barevnost - kameny jsou různých tvarů a velikostí, ráda je kombinuji.

- Stříbrné komponenty (součástí každého náramku je malý stříbrný přívěsek - kolečko (v pánském) nebo srdíčko (v dámském) s Vvv - to je malý talisman pro Vaše štěstí. Ostatní vybírám intuitivně - pokud tedy stříbro vkládám - ale můžete mi samozřejmě napsat např. "chci lotosový kvítek" a já jej použiji.

- Swarovski nebo Precioza komponenty (které náramek a minerály krásně rozzáří a ukáží všechny jejich tóny).

- Na Vaše přání Vás též mohu spojit se zlatníky s nimiž spolupracuji - to pokud byste chtěli mít v náramku zlato, platinu nebo brilianty, či speciální stříbrné komponenty - například s datem svatby nebo významné události - oni by Vám na míru vytvořili komponent, který pak do náramku zapracuji (v tomto případě se individuálně domlouváme na konečné ceně náramku).

- Občas používám také dřevo (nejčastěji santalové), pro jeho velmi příjemnou energii.

 

Zastavte se na moment a zkuste si v duchu už teď nechat přijít odpověď na otázku "Co jedinečného v našem spojení mají náramky oslavit?"

Těším se na krásné tvoření...

Vvv.

 

P. S. Fotografie náramků jsou pouze ilustrační, jedná se o náramky, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jaké náramky tvořím. Vaše náramky budou mít design jen pro Vás! 

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu