Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Náramek na kotník - kotníčková Shamballa

Šperk na kotník, ozdoba, která krásně doplní Váš Osobní náramek. Je tvořen ze stejných komponentů jako Osobní náramky (minerály, stříbro, Swarovski). Stvořím jej na základě zadání, které od Vás obdržím tak, aby respektoval Vaše přání i záměr a oslavil Vaši jedinečnost.

Fotografie jsou pouze ilustrační - design, který budu tvořit podle Vašeho zadání bude jedinečný. Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

1 111 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Náramek na kotník - kotníčková Shamballa

Detailní popis produktu

Jak to probíhá?

1) Objednávka kotníčkové Shambally - Po vytvoření objednávky Vám do 30 minut přijde e-mail s podrobným zadáním. (Kdyby náhodou nešel, podívejte se do spamu)

2) Zadání - Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit. Ve svém zadání se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mně. To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření - Podobu svého kotníčkového náramku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Po přečtení zadání náramek "spatřím" - někde ve své představě a pak začnu navlékat a při tomto procesu se řídím intuicí. Kameny a komponenty, které vyberu přímo pro Vás (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam) a následně je zapletu další nití - je to typ vázání Shamballa (jak je vidět na obrázcích). Toto vázání je pevné, ale pokud je na něm po měsících/letech nošení viditelný "zub času" náramek mohu převléknout (jednoduše mi jej pošlete a já nit vyměním). Je možné převléknout náramek kdykoli si budete přát.

4) Očištění šperku - Hotový šperk očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se ho už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váš osobní klenot. Když tvořím v ČR dostává se náramkům rituálu také.

5) Doprava k Vám - Šperky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy GLS doručovací službou. Náramek je možné zaslat kamkoli na světě. 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat. Pokud tvořím v ČR, obvykle je náramek do týdne hotový a odeslaný k Vám.

 

A jak bude Váš náramek vypadat?

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

Kameny a komponenty vybírám intuitivně, na základě Vašeho zadání a všech informací, které mi o sobě napíšete. K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná pro Vás.

Náramek je nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit náramek až ve chvíli, kdy doputuje k Vám.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nový, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení, je prostě krásné prožít...

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co má náramek do Vašeho života přinést?"

Těším se na krásné tvoření.

Vvv.

 

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...