Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Náramek na kotník - kotníčková Shamballa

Šperk na kotník, ozdoba, která krásně doplní Váš Osobní náramek (nebo náramek jako dárek). Je tvořen ze stejných komponentů jako Osobní náramky (minerály, stříbro, Swarovski). Jeho velikost je přizpůsobena tak, aby seděl okolo kotníku.

I tento šperk oslavuje jedinečnost a nese životní příběh, záměr a přání... A to Váš, nebo toho, komu jej necháte stvořit jako dárek.

Kotníčkovou Shamballu tvořím nejčastěji pro ženy, které jí zdobí svou nohu v teplých měsících.

Šperk stvořím na základě zadání, které od Vás obdržím tak, aby respektoval Vaše přání i záměr a oslavil výjimečnost toho, kdo jej bude nosit.

Fotografie jsou pouze ilustrační - design, který budu tvořit podle Vašeho zadání bude jedinečný.

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

Tvořené na objednání
Kód: 96
1 111 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná. 

 

Jak to probíhá?

1) Objednávka 

Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Po objednání a uhrazení náramku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám Whatsapp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

2) Zadání

Ve svém zadání k náramku se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mě... To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření 

Podobu Vašeho "kotníčkového náramku" můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Při tvoření se řídím intuicí. Kameny a komponenty navlékám na voskovanou nit a tou je také svázán. Má variabilní velikost (stejně jako všechny šperky, které tvořím). 

4) Očištění u svatého pramene

Hotový náramek očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašeho šperku už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váš osobní klenot.

 

5) Doprava k Vám

Náramky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Šperk je možné zaslat kamkoli na světě. 

 

Náramek je nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit náramek až ve chvíli, kdy doputuje k Vám.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nový, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení, je prostě krásné prožít...

 

Doba dodání od zadání náramku je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

 

Z jakých komponentů náramky vyrábím?

- Používám minerální kameny, přičemž vždy vybírám nejvyšší kvalitu nebo barevnost - kameny jsou různých tvarů a velikostí, ráda je kombinuji.

- Stříbrné komponenty (součástí každého náramku je malý stříbrný přívěsek -  srdíčko s Vvv - to je malý talisman pro Vaše štěstí. Ostatní vybírám intuitivně - pokud tedy stříbro vkládám - ale můžete mi samozřejmě napsat např. "chci lotosový kvítek" a já jej použiji.

- Swarovski nebo Precioza komponenty (které náramek a minerály krásně rozzáří a ukáží všechny jejich tóny)

- Na Vaše přání Vás též mohu spojit se zlatníky s nimiž spolupracuji - to pokud byste chtěli mít v náramku zlato, platinu nebo brilianty - oni by Vám na míru vytvořili komponent, který pak do náramku dále zapracuji (v tomto případě se individuálně domlouváme na konečné ceně náramku).

- Občas používám také dřevo (nejčastěji santalové), pro jeho velmi příjemnou energii.

 

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co má tento šperk do Vašeho života přinést?"

Těším se na krásné tvoření...

Vvv.

 

P. S. Fotografie náramků jsou pouze ilustrační, jedná se o náramky, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jaké náramky tvořím. Na fotografiích jsou také často v setu - to i s náramkem na ruku. 

 

Tento náramek můžete objednat pro sebe, nebo jej věnovat jako dárek - podle toho mi pak posíláte zadání a záměry a také fotografie.

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu