Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Do Vánoc můžete objednávat již jen dárkové poukazy. Další zásilka náramků bude v ČR na konci roku. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Osobní náhrdelník

Náhrdelník, který nese osobní příběh a záměr tvořím pro muže i ženy. Můžete jej nechat stvořit pro sebe nebo jako dárek.

Na základě zadání sestavuji design takový, aby nesl záměr a přání, jenž je v náhrdelníku vložen a má symbolizovat, ale zároveň je sestaven tak, aby oslavil Vaši jedinečnost a doplnil osobnost. V náhrdelníku je obvykle středový dominantní prvek, přičemž se může jednat o minerál nebo stříbrný komponent.

U vybraných typů náhrdelníků může být výsledná cena vyšší (například u náhrdelníku s Larimarem - ať středovým srdcem nebo jiným komponentem, či v těle náhrdelníku). Uvedená cena odpovídá náhrdelníkům se středovým minerálem nebo stříbrem.

Pokud si přejete sestavit speciální náhrdelník, kterému dominuje Larimar, prosím, kontaktujte mě - sestavím Vám individuální nabídku - vvv@osobninaramek.cz - Larimar totiž patří mezi nejvzácnější minerály a cena šperků tak může hravě poskočit na násobky uvedené ceny náhrdelníku. Ráda Vám však sestavím náhrdelník i z tohoto dokonalého kamene tak aby odpovídal Vaší představě i možnostem (jako samostatný produkt jej zde neuvádím nebo právě cenová proměnlivost je obrovská a náhrdelníky s Larimarem jsou vždy jen zakázková tvorba). V galerii (zde u produktu) jsou proto záměrně uvedeny až na konci - to aby nedošlo k omylu. Jsou zde pro inspiraci, že i toto je možné.

Fotografie jsou pouze ilustrační - design, který budu tvořit podle Vašeho zadání bude jedinečný.

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

2 500 Kč
Dostupnost: Tvořené na objednání
Můžeme doručit do:
15.1.2024
Kód: 97

Detailní popis produktu

Pokud si přejete sestavit speciální náhrdelník, kterému dominuje Larimar, prosím, kontaktujte mě - sestavím Vám individuální nabídku - vvv@osobninaramek.cz - Larimar totiž patří mezi nejvzácnější minerály a cena šperků tak může hravě poskočit na násobky uvedené ceny náhrdelníku. Ráda Vám však sestavím náhrdelník i s tohoto dokonalého kamene tak aby odpovídal Vaší představě i možnostem (jako samostatný produkt jej zde neuvádím nebo právě cenová proměnlivost je obrovská a náhrdelníky s Larimarem jsou vždy jen zakázková tvorba). V galerii (zde u produktu) jsou proto záměrně uvedeny až na konci - to aby nedošlo k omylu. Jsou zde pro inspiraci, že i toto je možné.

Jak to probíhá?

1) Objednávka náhrdelníku - Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Po vytvoření objednávky Vám do 30 minut přijde e-mail s podrobným zadáním. (Kdyby náhodou nešel, podívejte se do spamu)

Pokud Vás zaujaly náhrdelníky s Larimarem, prosím nejprve mě pro individuální cenovou nabídku kontaktujte na - vvv@osobninaramek.cz.

2) Zadání - Ve svém zadání k náhrdelníku se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mně... To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření - Podobu Vašeho náhrdelníku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Po jeho přečtení design "spatřím" - někde ve své představě a pak začnu navlékat a při tomto procesu se řídím intuicí. Kameny a komponenty, které vyberu přímo pro Vás (stříbro, komponenty Swarovski, popř. dřevo), navlékám na voskovanou nit (používám mnoho barev a každá má svůj význam). Náhrdelník je v průběhu času možné kdykoli převléknout.

4) Očištění u svatého pramene - Hotový náhrdelník očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašeho šperku už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váš osobní klenot. Když tvořím v ČR dostává se náhrdelníkům rituálu také.

5) Doprava k Vám - Zásilky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Náhrdelník je možné zaslat kamkoli na světě. 

Doba dodání od zadání je maximálně 5 týdnů. Obvykle je to mnohem rychlejší a pokud jsem v ČR bývá náhrdelník do týdne na cestě k Vám. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat. U náhrdelníků s Larimarem může být dodání delší (přičemž závisí na vybraném středovém komponentu, který je pro Vás často tvořen na míru). 

 

Jak bude Váš náhrdelník vypadat?

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

Každý osobní šperk sestavuji na základě zadání. Kameny vybírám intuitivně, na základě Vašeho zadání a všech informací, které mi o sobě napíšete. K výrobě náramku používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná pro Vás.

Každý osobní šperk je nejkrásnější jako překvapení - doporučuji spatřit jej až ve chvíli, kdy doputuje k Vám.  Avšak pokud si to budete přát, pošlu Vám při tvoření náhled. Vždy garantuji, že pokud nebudete spokojeni, vytvořím Vám nový, ale tento moment, který nás vrací do dětského těšení, je prostě krásné prožít...

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co má náhrdelník do Vašeho života přinést?"

Těším se na krásné tvoření.

Vvv.

 

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...