Krásný den, právě tvořím náramky v ČR, dodání tedy může být velmi rychlé. Těším se na krásné kouzlení. Veru
Neohodnoceno

Osobní náhrdelník

Náhrdelník, který nese osobní příběh a záměr tvořím pro muže i ženy. Můžete jej nechat stvořit pro sebe nebo jako dárek.

Na základě zadání sestavuji design takový, aby nesl záměr a přání, jenž je v náhrdelníku vložen a má symbolizovat, ale zároveň je sestaven tak, aby oslavil Vaši jedinečnost a doplnil osobnost. V náhrdelníku je obvykle středový dominantní prvek, přičemž se může jednat o minerál nebo stříbrný komponent.

U vybraných typů náhrdelníků může být výsledná cena vyšší (například u náhrdelníku s Larimarem - ať středovým srdcem nebo jiným komponentem, či v těle náhrdelníku). Uvedená cena odpovídá náhrdelníkům se středovým minerálem nebo stříbrem.

Pokud si přejete sestavit speciální náhrdelník, kterému dominuje Larimar, prosím, kontaktujte mě - sestavím Vám individuální nabídku - vvv@osobninaramek.cz - Larimar totiž patří mezi nejvzácnější minerály a cena šperků tak může hravě poskočit na násobky uvedené ceny náhrdelníku. Ráda Vám však sestavím náhrdelník i z tohoto dokonalého kamene tak aby odpovídal Vaší představě i možnostem (jako samostatný produkt jej zde neuvádím nebo právě cenová proměnlivost je obrovská a náhrdelníky s Larimarem jsou vždy jen zakázková tvorba). V galerii (zde u produktu) jsou proto záměrně uvedeny až na konci - to aby nedošlo k omylu. Jsou zde pro inspiraci, že i toto je možné.

Fotografie jsou pouze ilustrační - design, který budu tvořit podle Vašeho zadání bude jedinečný.

Více informací o procesu tvoření najdete v popisu.

Tvořené na objednání
Kód: 97
2 500 Kč
Kategorie: Chci svůj náramek

Pokud si přejete sestavit speciální náhrdelník, kterému dominuje Larimar, prosím, kontaktujte mě - sestavím Vám individuální nabídku - vvv@osobninaramek.cz - Larimar totiž patří mezi nejvzácnější minerály a cena šperků tak může hravě poskočit na násobky uvedené ceny náhrdelníku. Ráda Vám však sestavím náhrdelník i s tohoto dokonalého kamene tak aby odpovídal Vaší představě i možnostem (jako samostatný produkt jej zde neuvádím nebo právě cenová proměnlivost je obrovská a náhrdelníky s Larimarem jsou vždy jen zakázková tvorba). V galerii (zde u produktu) jsou proto záměrně uvedeny až na konci - to aby nedošlo k omylu. Jsou zde pro inspiraci, že i toto je možné.

V této cenové kategorii jsou náhrdelníky, jenž se ve středu pyšní stříbrným komponentem (u pánů to může být i minerální kámen).

K výrobě náhrdelníků používám ty nejkrásnější komponenty a minerální kameny (vybírám asi ze 150 druhů kamenů), které kdekoli na světě potkám. Je pro mě důležitá energie a barva, kterou intuitivně proměním do barevné harmonické kombinace, která je jedinečná. Do tohoto typu šperku se velmi hodí výrazný středový stříbrný komponent nebo je možné, aby byl ve sportovnějším stylu. Tvořím je pro ženy i muže.

Jak to probíhá?

1) Objednávka náhrdelníku

Nejprve potřebuji vědět trochu více o Vás, abych mohla začít tvořit... Po objednání a uhrazení náramku Vám e-mailem obratem zašlu zadání k jeho tvoření, které mi následně pošlete mailem, ale je také možnost si při výrobě zavolat (používám Whatsapp, Facebook či Skype) a někomu je tato forma milejší.

Pokud Vás zaujaly náhrdelníky s Larimarem, prosím nejprve mě pro individuální cenovou nabídku kontaktujte na - vvv@osobninaramek.cz.

2) Zadání

Ve svém zadání k náhrdelníku se můžete rozepsat tak, jak Vám bude milé. Lidé mi píší své příběhy a sny, ale někdo třeba jen pošle fotku a nechá celý proces na mě... To celé je jen na Vašem uvážení. Ale pamatujte, že já jsem tu pro Vás. A mým životním účelem je podpořit lidi, potěšit je a k tomu patří moje srdce, které je otevřené všem příběhům, které se mnou chcete sdílet.

3) Tvoření 

Podobu Vašeho náhrdelníku můžete ovlivnit nebo nemusíte, záleží na Vás. V zadání máte možnost si zvolit co chcete nebo naopak nechcete. Při tvoření se řídím intuicí, nechávám se vést Vaším záměrem a do designu nechám proniknout nádech z Vašich fotografií. Komponenty jsou navlečené na voskované šňůře, oddělené po jednom nebo více kamenech oddělovacími uzlíky. Jeho velikost je variabilní (má pohyblivé zapínání) obvykle má délku po klíční kosti (tak, aby bylo možné jej upravt podle typu oblečení a výstřihu).

4) Očištění u svatého pramene

Hotový náhrdelník očistím u svatého pramene v místě, kde zrovna jsem (nejčastěji se pohybuji v Indonésii na ostrově Bali, ale často tvořím i jinde - o tom Vám vždy napíši). Po tomto rituálu se Vašeho šperku už nikdo nedotýká - Vy jej spatříte jako první, to ve chvíli, kdy k Vám doputuje malý balíček, který nese do Vašeho života Váš osobní klenot.

 

5) Doprava k Vám

Šperky zasílám ze světa do ČR hromadně, kde jsou přeposlány z pražské adresy. Náhrdelník je možné zaslat kamkoli na světě,  případě, že jej máte jako dárek jej mohu poslat Vám nebo po dohodě s Vámi tomu, komu je určen. 

 

Doba dodání od zadání náhrdelníku je maximálně 5 týdnů.Obvykle je to mnohem rychlejší. Po obdržení zadání Vás však informuji, v jaké době jej můžete čekat.

U náhrdelníků s Larimarem může být dodání delší (přičemž závisí na vybraném středovém komponentu, který je pro Vás často tvořen na míru)

 

Z jakých komponentů náramky vyrábím?

- Používám minerální kameny, přičemž vždy vybírám nejvyšší kvalitu nebo barevnost - kameny jsou různých tvarů a velikostí, ráda je kombinuji.

- Stříbrné komponenty

- Swarovski nebo Precioza komponenty (které náramek a minerály krásně rozzáří a ukáží všechny jejich tóny)

- Na Vaše přání Vás též mohu spojit se zlatníky s nimiž spolupracuji - to pokud byste chtěli mít v náramku zlato, platinu nebo brilianty - oni by Vám na míru vytvořili komponent, který pak do náramku dále zapracuji (v tomto případě se individuálně domlouváme na konečné ceně náramku).

- Občas používám také dřevo (nejčastěji santalové), pro jeho velmi příjemnou energii.

 

Tak už se můžete jen zasnít a odpovědět si na otázku: "Co má náhrdelník ve Vašem životě symbolizovat?"

Těším se na krásné tvoření...

Vvv.

 

P. S. Fotografie náramků jsou pouze ilustrační, jedná se o náramky, které jsem vytvářela dříve a jsou jen pro potěšení smyslů a Vaši představu o tom, jaké náramky tvořím. Ale ten Váš bude ORIGINÁL!

 

Tento náramek můžete objednat pro sebe, nebo jej věnovat jako dárek - podle toho mi pak posíláte zadání a záměry a také fotografie.

 

 

 

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...

Zpět do obchodu