Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Hravost intuice

Kouzelná harmonie fialových tónů v podání Ametystů, Jaspisů, Ametrínů, Stříbra (šperkovní stříbro 925 - 0,357g) a komponentů Swarovski. Náramek jsem stvořila se záměrem podpory intuice a hravosti jejího projevování. Ať Vás, kdo si jej vyberete doprovází na Vaší cestě.

Velikost: 16 - 16,5 cm (náramek má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náramek není možné upravovat, je tak jak ho vidíte. Pokud se Vám zalíbil, ale nesedí velikostně nebo si na něm přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramku "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

1 111 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Hravost intuice
Hravost intuice
Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

 Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...