Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Parfémová lahvička s náhrdelníkem (Růženín, perly, Křišťál)

Složení: Lahvička je vyrobena z Růženínu, v náhrdelníku jsou perly, křišťály, komponenty Swarovski (vše velikost 4 mm) a stříbrný přívěsek srdíčko Vvv (šperkovaní stříbro o váze 0,357 g). Náhrdelník je velmi jemný a něžný a lahvičku můžete naplnit svým oblíbeným parfémem (na fotografii je vidět, že je plnitelná).

Délka náhrdelníku: 42,5 cm (měřeno od spodní části lahvičky po délce za krk) = celý obvod je 85 cm (má upravitelnou velikost, tedy je možné jej ještě o cca 10 cm prodloužit)

Je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náhrdelník není možné upravovat, je tak jak ho vidíte.

Jeli zde uvedeno "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

Položka byla vyprodána…
1 800 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Parfémová lahvička s náhrdelníkem (Růženín, perly, Křišťál)
ruženín, perly (3)
Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

 Po objednání (a úhradě) je tento Náhrdelník Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - šperky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...