Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Božský Larimar

Božský Larimar se středovým dominantním 10 mm nádherně vykresleným kamenem v souladu s dalšími Larimary, které se všechny pyšní výjimečnou kvalitou kamene a jedinečnou kresbou, jenž je pro tento skvost z Dominikánské republiky příznačná. V náramku dále září Křišťály, Amazonity a Akvamaríny. Obsahuje stříbrný přívěsek srdíčko Vvv (šperkovaní stříbro o váze 0,357 g).

Velikost: 15,5 - 16 cm (náramek má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náramek není možné upravovat, je tak jak ho vidíte. Pokud se Vám zalíbil, ale nesedí velikostně nebo si na něm přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramku "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

Položka byla vyprodána…
2 750 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Božský Larimar
larimar
Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

 Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...