Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Já Zářím

Kolik má Morganit (kámen božské lásky) podob... I ve žlutém odstínu dokáže rozehrát takovou podívanou. Zde je spojen s intenzitou Tygřího oka a osvěžen průsvitností ve žlutém a zlatavém tónu. Dokonalá záře s příměsí lásky, která Vám bude připomínat, že právě tahle zářivost a láska je tím, co máte ve svém srdci a jsou Vám tak vždy dostupné. Ať Vám každý pohled na Váš náramkový set připomene, že se pro ně můžete rozhodnout...

V náramkovém setu tančí úžasné Madagaskarské Růženíny, Citríny, Rutily, Tygří oko, Morganity, komponenty Swarovski a stříbrné kolečko a srdíčko Vvv (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357g), podkova přívěsek (šperkovaní stříbro - pozlacené 0,9 g). 

Velikost: set 2 náramků o velikosti 16 - 16,5 cm (má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI (v tomto případě set 2 náramků). Náramky není možné upravovat, jsou tak je ho vidíte. Pokud se Vám zalíbily, ale nesedí velikostně nebo si na nich přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramků "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám je v podobném stylu stvořit).

Položka byla vyprodána…
2 222 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Já Zářím
zluta
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramkový set dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...