Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Klid a mír

V krásném rytmu barev nekonečného oceánu a svobody se svou hloubkou a intenzitou... Nechť Vám přináší otevřenost a hluboký vnitřní klid a mír v srdci... 

V náramkovém setu tančí Lapis Lazuli, Apatit, Kyanit, Křišťál, Jaspis, komponenty Swarovski a 2 stříbrné přívěsky - kolečko a srdíčko Vvv (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357g), dále stříbrné přívěsky rybí ocásek, mušlička, hvězdice (šperkovaní stříbro 925 - celková váha 2,1 g).

Velikost: set 2 náramků o velikosti 17,5 cm (má upravitelnou velikost)

Středové kameny Lapis Lazuli jsou dominantní velikosti 10 mm.

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI (v tomto případě set 2 náramků). Náramky není možné upravovat, jsou tak je ho vidíte. Pokud se Vám zalíbily, ale nesedí velikostně nebo si na nich přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramků "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám je v podobném stylu stvořit).

2 222 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Klid a mír
lapis
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramkový set dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...