Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Můj "anděl" strážný

Hravá barevné kombinace s příjemným kontrastem v ležérním podání s kouzelnými nádechy barev. Jeho záměrem je ochraňovat naše myšlenky, abychom s nimi vytvářeli naše bytí a pocity, které si přejeme žít. S každým pohledem přeji ženě, která jej oblékne, aby jí připomněl, že ona sama má za všech okolností moc nad svým životem. 

V náramkovém setu září přenádherné Argentinské Rhodochrosity, Lodolity, Ametysty, Sluneční kameny, Láva, Rhodonity, Rubíny, Křišťály  Madagaskarské Růženíny, komponenty Swarovski a stříbrná srdíčka (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357 g) a stříbrné andělské křidélko (šperkovaní stříbro 925 - 0,58 g). 

Velikost: je to sada 2 náramků o velikosti 16 cm (náramky mají upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS/SET V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náramek není možné upravovat, je tak jak ho vidíte. Pokud se Vám zalíbil, ale nesedí velikostně nebo si na něm přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramku "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

2 222 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Můj "anděl" strážný
set5
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...