Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR v květnu 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Kouzlo radosti

Něžný kontrast chladné růžové se zelenkavými odstíny přírody v průzračném tónu i pastelu v kombinaci s černou. To je náramek, který bude ženě, jenž jej oblékne v každém okamžiku připomínat to výjimečné kouzlo radosti.

V náramkovém setu tančí úžasné Madagaskarské Růženíny, Ametysty, Onyxy, Fluority, Jadeity, komponenty Swarovski (v úchvatném tónu Light Rose) a stříbrný srdíčka (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357g). 

Velikost: set 2 náramků o velikosti 17 - 17,5 cm (každý náramek má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náramek není možné upravovat, je tak jak ho vidíte. Pokud se Vám zalíbil, ale nesedí velikostně nebo si na něm přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramku "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

Položka byla vyprodána…
2 222 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kouzlo radosti
Kouzlo radosti3
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...