Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Odvaha snít

Ať Vás vždy spojí s hlasem Vašeho srdce a máte odvahu snít svůj nekrásnější sen života... 

V náramkovém setu tančí Ametysty, Terahertz, Křišťál, Onyx, Fluorit, komponenty Swarovski (středové kolečko a ostatní), a 2 stříbrné přívěsky - kolečko a srdíčko Vvv (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357g).

Velikost: set 2 náramků o velikosti 15,5 - 16 cm (má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI (v tomto případě set 2 náramků). Náramky není možné upravovat, jsou tak je ho vidíte. Pokud se Vám zalíbily, ale nesedí velikostně nebo si na nich přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramků "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám je v podobném stylu stvořit).

2 222 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Odvaha snít
fialovacerna (4)
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne (náramkový set) Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...