Krásný den, právě tvořím náramky na Bali. Další zásilka náramků bude v ČR do konce června 2024. Těším se na krásné tvoření, Vvv

Kouzelná harmonie, s drobným kontrastem ve výjimečně chladných tónech, které spojuje nádherná lila šňůrka... 

Ať Vaše myšlenky ladí s hlasem Vašeho srdce a každou buňkou těla...

V náramkovém setu tančí Madagaskarské Růženíny, Terahertz, Lodolity, Rhodonity, Labradority, Křišťály, Jahodové Křišťály, Rubíny, komponenty Swarovski (+ kamínková kulička "pavé"v odstínu Light Rose), a 2 stříbrné přívěsky - kolečko a srdíčko Vvv (šperkovní stříbro 925 - 2x 0,357g).

Velikost: set 2 náramků o velikosti 16,5 - 17 cm (má upravitelnou velikost)

Náramek dne je vždy POUZE JEDEN ORIGINÁLNÍ KUS V UVEDENÉ VELIKOSTI. Náramek není možné upravovat, je tak jak ho vidíte. Pokud se Vám zalíbil, ale nesedí velikostně nebo si na něm přejete nějaké úpravy, přejděte na OSOBNÍ NÁRAMEK, kde si objednáte náramek, který stvořím přesně na míru Vám! Jeli u náramku "vyprodáno" a není možné jej objednat, můžete mi napsat (využijte ikonu níže "zeptat se" - pokud budu mít stále dané komponenty, mohu Vám jej v podobném stylu stvořit).

Položka byla vyprodána…
2 222 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
lila
Set náramků Pouze 1 originál

Detailní popis produktu

Po objednání (a úhradě) je tento Náramek dne Váš. Očistím jej svatým pramenem a zašlu na Vaši adresu (doba dodání není okamžitá - náramky mám u sebe tam, kde jsem na světě, tedy pokud zde není uvedený přesný termín doručení, poputuje do ČR s nejbližší zásilkou).

Zde se dočtete z jakých komponentů náramky vyrábím

 

 

 

Jak si můžete nechat zhotovit svůj náramek?

Osobní náramky na oslavu Vaší jedinečnosti

Osobní náramky z Bali - to o čem sníte, žijete...